Domáce vzdelávanie

Individuálne vzdelávanie

Milí rodičia,

homeschooling je pre nás nová veľká výzva a boli by sme radi, ak nám prejavíte dôveru ako Vašej kmeňovej škole pre Vašich domoškolákov.

• Elektronický zápis na plnenie povinnej školskej dochádzky v základných školách na školský rok 2024/2025 sa uskutoční od 1. apríla 2020 do 7. apríla 2024

• Na stránke školy - na hornej lište, je umiestnená  elektronická prihláška. Jej vyplnením urýchlite administráciu, ktorá je potrebná pri zápise. Dieťa ste povinný zapísať aj keď bude mať odklad školskej dochádzky.

Vytlačenú a podpísanú prihlášku aj s prílohami , oboma zákonnými zástupcami je potrebné poslať poštou na adresu školy.

PaedDr. Miroslav Hasch

riaditeľ školy

So všetkými otázkami alebo podnetmi ohľadom domáceho vzdelávania, sa môžete na nás obrátiť na:

skola@zsmalalehota.edu.sk

• Základná škola s materskou školou Malá Lehota