• Školák 2012/2013

Školský rok 2012/2013

sa v znamení veľkých zmien niesol,
          no i napriek tomu nám chuť ani zápal pre boj neodniesol.
          I tento rok sme úspešní v mnohých oblastiach boli,
          so zanieteným srdcom našu školu verne reprezentovali.
          Víťazstiev i prehier nebolo málo,
          niekedy možno i šťastie pri nás stálo.
          Víťazstvo, či prehra?
          To podstatné nie je,
          omnoho dôležitejšie je predsa mať v srdci
          to správne duše zanietenie.

V úvode ďakujeme :

Žiačkam - Nikolete Adamcovej, Kristíne Hlavačkovej za moderovanie programu, Ľubici Vargovej a Monike Vargovej za pomoc pri oceňovaní žiakov.

Žiakom - Marošovi Pacalajovi, Milanovi Hurňanskému, Šimonovi Hlavačkovi za ochotnú výpomoc s technikou a ozvučením, Lukášovi Hasprovi za hudobné podklady do programu.

A všetkým žiakom, ktorí v programe vystupovali.

Víťazi v kategóriách :

MATEMATIK ROKA

Lukáš Haspra - z
          a úspešnú reprezentáciu školy v matematickej olympiáde, pytagoriáde, celoslovenskej matematickej súťaži Klokan a Taktik.

ŠPORTOVEC ROKA

Družstvo florbalistov
          Jakub Haspra, Tomáš Adamec, Martin Pacalaj, Roland Víglaský, Dušan Fuska, Milan Adamec, Filip Tisovský

Za úspešnú reprezentáciu školy vo florbalovej lige o pohár primátora mesta Nová Baňa.

OSTATNÉ SÚŤAŽE

Mária Kuťková - za úspešnú reprezentáciu školy v recitačnej súťaži Hviezdoslavov Kubín.

NAJVÄČŠÍ VÝTVARNÝ TALENT

Ema Debnárová - za úspešnú reprezentáciu školy vo výtvarných súťažiach Polícia známa-neznáma a Vesmír očami detí.

ŠKOLÁK 2012/2013

Za 1. stupeň:
          Terezka Debnárová - za výborný prospech, príkladné správanie sa, vzorné plnenie si povinností, reprezentáciu školy v matematických súťažiach a účinkovanie v kultúrnych programoch a vystúpeniach v priebehu roka.

ŠKOLÁK 2012/2013

Za 2. stupeň:
          Anežka Borošová - za výborný prospech, príkladné správanie sa, vzorné plnenie si povinností, reprezentáciu školy v matematických súťažiach a účinkovanie v kultúrnych programoch a vystúpeniach v priebehu roka.

NAJAKTÍVNEJŠÍ ŽIAK/ŽIACI

Martinka Borošová, Karolínka Kozáková, Adrián Tisovský, Sabinka Pacalajová, Andrejka Rajnohová, Terezka Debnárová, Vaneska Holičková, Marek Kuťka, Mária Kuťková, Natália Tisovská - za aktívne zapájanie sa do programov a vystúpení realizovaných počas školského roka.

VSTUP DO SIENE SLÁVY

Významnú poctu si za svoju dlhoročnú obetavú prácu vyslúžila bývalá pani riaditeľka ZŠ s MŠ Malá Lehota, skvelá pani učiteľka, ktorá svojou príkladnou prácou 34 rokov rozvíjala talent i nadanie našich žiakov.

Pani učiteľka Mgr. Soňa Petlušová

Za jej príkladnú a obdivuhodnú prácu, ktorou sa podieľala na budovaní a šírení dobrého mena školy, za jej tvorivosť, talent a zanietenie, vďaka ktorým zanechala hlbokú brázdu v myšlienkach a pamäti tých, ktorým sa usilovala počas svojej pedagogickej práce odovzdať čo najviac vedomostí, poznatkov a dobrých rád a usmerniť a uľahčiť im tak ich ďalšiu cestu životom.