• Projekt OLEJKO pokračuje

• Naša škola pokračuje v environmentálnych aktivitách. Po zavedení separačných košov pre odpad, ktorý produkuje naša škola a zberoch papiera sme sa zapojili aj do ďalšieho projektu. Projekt OLEJKO je venovaný použitému kuchynskému oleju a tuku, ktorý vie do značnej miery poškodiť životné prostredie. Plastové flaše s  použitým kuchynským olejom a tukom je možné priniesť do ŠJ. Ďakujeme, že aj Vy prispejete k ochrane nášho spoločného životného prostredia!

• Zmena organizácie vyučovania

• Na základe aktuálnych údajov od spoločnosti Stredoslovenská distribučná sa od zajtra t.j. 9.11. 2023 pokračuje v normálnom režime / podľa rozvrhu / ZŠ, MŠ aj ŠKD. Plánovaná odstávka elektrickej energie je ešte 15.11.2023 t.z. že v tento deň bude vyučovanie do 12,30 hod a MŠ a ŠKD bude do 13,00 hod. Všetky prípadné zmeny budú oznámené na stránke školy!