• OZNAM O ZMENE ORGANIZÁCIE VYUČOVANIA

• Vážení rodičia a žiaci,

na základe oznámenia o plánovanom prerušení distribúcie elektrickej energie z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy prevádzkovateľa distribučnej sústavy spoločnosti Stredoslovenská distribučná, a.s. v termíne od 2.11.2023 – 15.11.2023 v čase od 7,00 do 18,00 hod. dôjde po dohode zo zriaďovateľom k zmene organizácie vyučovania nasledovne:

2.11.2023 – 3.11.2023 riaditeľské voľno ZŠ, MŠ, ŠJ,ŠKD

od 6.11.2023 – 15.11. 2023 bude skrátené vyučovanie do 12,30 hod.

Žiaci , ktorí dochádzajú autobusom budú končiť 11,35 hod, aby mohli ísť na autobus 12,10. hod.

V prípade nepriaznivého počasia a rýchlo klesajúcej teplote v ZŠ budú všetci končiť 11,35 hod.

MŠ a ŠKD budú v prevádzke do 13,00 hod.

Vzhľadom na prerušenie dodávky elektrickej energie bude možné kúriť iba v čase, kedy nebude prerušená dodávka, t.z. že počas dňa bude budova postupne chladnúť. V čase vyučovania nebude možné použitie teplej vody. Školská jedáleň bude fungovať v normálnom režime. Ďakujeme za pochopenie!

PaedDr. Miroslav Hasch