Sniežik padá, zima výska, len nám radosť srdce stíska,
že maličké Jezuliatko navštívi nás už zakrátko...
Ani sme sa nenazdali a na dvere nám klopú najkrajšie sviatky roka - Vianoce. Preto pozývame všetkých na Vianočnú akadémiu, ktorá sa uskutoční 18. decembra (v nedeľu) po svätej omši v Dome kultúry obce Malá Lehota. Atmosféru nedeľného dopoludnia bude dotvárať pestrý kultúrny program, ktorý so svojimi triednymi pani učiteľkami a pani vychovávateľkou nacvičili deti z materskej i základnej školy.
Tešíme sa na Vás!
