• 2009/2010

• Návšteva kultúrneho podujatia

Dňa 22. 1. 2010 sa žiaci ŠKD spolu s p. vych. M. Búryovou zúčastnili vyhlásenia najlepších športovcov r. 2009 v Novej Bani.
          Zaujímavý, pestrý a bohatý program tohoto podujatia spolu s prezentáciou najlepších športovcov sa im páčil. Zaujal ich hlavne hosť tohoto podujatia - prvý Slovák, ktorý preplával kanál LA MANCHE - pán I. Gazdík.

"HRÁME SA S BOCCIOU
          "

Pod týmto názvom sme otvorili súťaž medzi žiakmi I. stupňa ZŠ. Víťazi z jednotlivých ročníkov budú reprezentovať svoju triedu na celoškolskom turnaji v BOCCII.

Vianočná besiedka

Aj tento rok sme si pripravili vianočný program, v ktorom žiaci prezentovali svoju šikovnosť a nadanie. Žiaci 1. a 3. ročníka zaspievali, zarecitovali i zatancovali. Zahanbiť sa nedali ani naši najmenší škôlkári, ktorí si pripravili krátke pásmo piesní a básní. Žiaci 2. a 4. ročníka nás zaviedli do rozprávky O dvanástich mesiačikoch, kde sme sa presvedčili, že dobro víťazí nad zlom. Aj žiaci 5. ročníka si pripravili dramatizáciu rozprávky Mrázik, kde si krásny Ivan našiel svoju Nastenku. Dievčatá z tanečného krúžku zatancovali HIP-HOP a mladšie dievčatá predviedli mazúrku. Celým programom nás sprevádzala M. Vargová a K. Hlavačková.

Prišiel k nám Mikuláš

Navštívil nás Mikuláš, na ktorého sa najviac tešili deti z našej MŠ. Niektoré boli trochu vystrašené, pretože Mikuláša sprevádzal aj čert. Ale keď Mikulášovi deti zaspievali pesničky a zarecitovali pekné básničky, aj čert zabudol prečo prišiel. A tak všetky deti dostali od Mikuláša balíčky so sladkosťami.

MIKULÁŠSKA BOCCIA

Mikulášsky turnaj v BOCCII sa uskutočnil 10.12.2009. Zúčastnili sa ho žiaci zo všetkých ročníkov.
          Víťazom z prvého stupňa sa stal 3. ročník s počtom 10 bodov.
          Víťazom z druhého stupňa sa stal 6. ročník s počtom 10 bodov.
          Víťazom srdečne blahoželáme!