• Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025

• Vážení rodičia a žiaci našej školy,

brány našej školy sa po letných prázdninách opäť otvoria 2. septembra 2024. Stretneme sa o 8:30 hod. v našej škole a spolu slávnostne zahájime nový školský rok 2024/2025.

Dňa 2.9.2024 nebude v prevádzke ŠKD ani ŠJ.

Školský klub detí aj školská jedáleň budú v plnej prevádzke od 3.9.2024.

Naša MŠ bude v prevádzke od 2.9.2024. Tešia sa na Vás pani učiteľky Majka a Zuzka. Čo budeme potrebovať: prezuvky, pyžamo, kefka, pasta, pohárik, hrebeň .Ostatné veci a inštrukcie sa dozviete postupne.

Tešíme sa na Vás :)

• Dôležité informácie pred nástupom do školy

• Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti predkladá rodič pred nástupom do školy žiaka buď elektronicky cez EDUPAGE návod tu: https://help.edupage.org/?lang_id=2&p=u38/u178/u3631

alebo osobne odovzdá žiak triednej pani učiteľke 5.9.2022

Tlačivo na stiahnutie v prípade, že ho nepotvrdíte elektronicky:  bezpriznakovost.pdf

Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti sa predkladá s cieľom zabezpečiť bezpečné prostredie v školách a školských zariadeniach za účelom zaistenia bezpečnosti a ochrany zdravia detí a žiakov podľa § 152 písm. c) zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „školský zákon“), a tak zachovať prezenčnú výučbu a minimalizovať riziko prerušenia výučby v triede. Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti Rodič predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú).

• Oznam vedúcej ŠJ

•            Poprosím rodičov detí ZŠ s MŠ Malá Lehota vytlačiť zápisný lístok, vypísať, vlastnoručne podpísať a priniesť do školy v prvý deň školského roka 2022/2023. /05.09.2022/

05.09.2022 sa v zariadení školského stravovanie Malá Lehota nevarí.